Отворено днес от 0:00 до 0:00

0391/66787

НАГРАЖДАВАНЕ НА ОТЛИЧЕНИТЕ В ОБЩИНСКИ СЕМЕЕН КОНКУРС ЗА ИЗРАБОТВАНЕ НА СУРВАЧКИ


Награждаването ще стане на 20.12.2021 г.(понеделник) от 17.00 часа в градината пред Исторически музей - Димитровград и ГБ ""Пеньо Пенев". 

І. КАТЕГОРИЯ ДЕЦА СЪС СПЕЦИАЛНИ ОБРАЗОВАТЕЛНИ ПОТРЕБНОСТИ:

НАГРАДА ЗА АВТЕНТИЧНА СУРВАЧКА:

Венета Асенова Александрова- 3 клас - ОУ „П. К. Яворов”

НАГРАДА ЗА ОРИГИНАЛНА СУРВАЧКА:

Ангел Стефанов Иванов- 3 клас, ОУ „П. К. Яворов”

ПООЩРИТЕЛНА НАГРАДА:

Стоян Марийкова  Красимиров – 3 клас, ОУ „П. К. Яворов”

ІІ. КАТЕГОРИЯ ДЕЦА ОТ УЧИЛИЩА И ДЕТСКИ ГРАДИНИ В ОБЩИНА ДИМИТРОВГРАД

Първа възрастова група – ІІІ, ІV група

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА

Преслав Миленов Маринов - ДГ „8-ми март”, ПГ- 6 г.„Смехоранчета”

НАГРАДИ ЗА АВТЕНТИЧНА СУРВАЧКА:

  1. Мария Мирославова Атанасова – ДГ „8-ми март”, ПГ- 6 г.„Смехоранчета”
  2. Йордан Стефанов Дудов – 4 група, ДГ „Пролет”(0878220249-Гергана)
  3. Денислав Нейков Панев 3 група, ДГ „Райна княгиня” – с. Добрич
  4. Никола Георгиев – 4 група, ЦДГ „Роза”
  5. Калоян Динков Панчев – ДГ № 4 „Пролет”, 3 група

НАГРАДИ ЗА ОРИГИНАЛНА СУРВАЧКА:

  1. Дияна Пламенова Щерева – 4  група – ДГ „Райна Княгиня”
  2. Деян Деянов Данев – 6 г.- ЦДГ „Звънче”, група „Теменужка
  3. Невена Мариянова Маркова – ДГ № 1 „Звънче”
  4. Габриела Гочева Антонова – 3-а група, ЦДГ „Слънце”
  5. Дария Михайлова Янакиева – 4-б група, ДГ „Райна княгиня –Димитровград

 

Втора възрастова група – І-ІV клас

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА

Цветелина Цветанова Янева- ІІ – в клас, оУ „Пенчо Славейков

НАГРАДИ ЗА АВТЕНТИЧНА СУРВАЧКА:

  1. Алекси Галев Илиев – 2 клас, , ОУ  „Васил Левски” – с. Ябълково
  2. Мери Евгениева Ботева – І- А клас, ОУ „Алеко Константинов”
  3. Христина Живкова Велчева – 4-в клас, СУ „Л. Каравелов”
  4.  Ивана Върбанова – ІІІ – В клас, ОУ „Алеко Константинов
  5. Ивелин Ангелов Стефанов - ОУ „П. Славейков”, ІІ – Г клас

НАГРАДИ ЗА ОРИГИНАЛНА СУРВАЧКА:

  1. Изабела Гришева Юрукова – 2-в клас, - ОУ „П. Славейков”
  2. Матей Николаев Петров – ІV – Б клас, ОУ „Алеко Константинов
  3. Ивиян Диянов Димов - І – д клас, ОУ „Алеко Константинов
  4. Божидара Георгиева – ІІ – а клас, ОУ „Алеко Константинов
  5. Златомир Красимиров Желязов - І – д клас, ОУ „Алеко Константинов”, р- тел: Боряна Петрова

 

Трета  възрастова група – V -VІІ клас

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА

Янислав Станимиров Пиронков – 5-а клас, „ПМГ Иван Вазов”

НАГРАДИ ЗА АВТЕНТИЧНА СУРВАЧКА:

  1. Аница Росенова Боянова – 6 клас - , ОУ  „Васил Левски” – с. Ябълково
  2. Петьо Атанасов – 5 клас, ОУ „Христо Ботев”- с. Крепост

 

  1. Ива Альошева Ивова – 7 клас, ОУ Д. Матевски” – гр. Меричлери

 

  1. Теодора Тодорова Тодорова – 7 клас -, ОУ  „Васил Левски” – с. Ябълково
  2. Петя Любомирова Ламбрева – 7-в клас, ОУ „Алеко Константинов”

НАГРАДИ ЗА ОРИГИНАЛНА СУРВАЧКА:

  1. Лъчезара Иванова Дечева -5-а клас, „ПМГ Иван Вазов”
  2. Митко Велков Митков -6 клас -, ОУ  „Васил Левски” – с. Ябълково
  3. Константин Стоянов – 6 клас, ПМГ „Иван Вазов”
  4. Ема Евгениева Миронова – 6-а клас , ПМГ „Иван Вазов”
  5. Антония Мариянова Маркова – 5-в клас, ОУ „Алеко Константинов”

Четвърта   възрастова група –VІІІ - ХІІ клас

СПЕЦИАЛНА НАГРАДА:

Павлина Вълчева Желязкова – Х – Б клас , ПМГ „Иван Вазов”

 

ПООЩРИТЕЛНИ НАГРАДИ

  1. Чанко Грудев Диянов – 5 клас, ОУ Д. Матевски” – гр. Меричлери
  2. Димитър Християнов Тумбалов – 6-а клас, ОУ „Алеко Константинов”, р-тел: Кръстина Борисова.
  3. Виктор Миленов Чатов – 6г., ОДЗ „Пролет”
  4. Михаил Сашев Алексеев – ДГ „Лилия”
  5. Ани Ангелова Данаилова – 5 клас -, ОУ  „Васил Левски” – с. Ябълково